لوگو آزادمد Logo azadmed

آزادمد؛ فروشگاه تخصصی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

local_grocery_store
Hulaser

هولیزر

وب سایت: http://www.hulaser.com/
کره جنوبی

سال تاسیس :

کمپانی Hulaser در سال 2002 شروع به کار کرد و هدف آن کسب اعتبار با بهره گیری از متخصصانی که غیر ممکن ها را ممکن می کنند است.

شعار این شرکت از پنج کلمه که به حرف p شروع می شوند تشکیل شده است Progress، Positive ، Possible ، Pride، Professional که به ترتیب به معنای پیشرفت، مثبت نگری، ممکن بودن، افتخار و حرفه ای بودن است.

هولیزر فعالیت های علمی پژوهشی زیادی انجام داده است بعنوان مثال در سال 2010 بخش تحقیق و توسعه لیزرهای پوستی را راه اندازی نمود و در سال 2013 لیزر های K1 و K2 را توسعه داد . در سال 2014 لیزر K2 mobile را به بازار معرفی کرد. در سال 2015 حق ثبت اختراع(پتنت) در ایالات متحده ، چین و اروپا کسب نمود و در سال 2016 عنوان "طراحی برتر" را از آن خود کرد و در سال 2017 بودجه 1 میلیون دلاری برای تحقیق و توسعه لیزر دیود دندانپزشکی از دولت دریافت کرد.

در حال حاضر شرکت کره ای Hulaser به کشورهای زیادی از جمله استرالیا، کاستاریکا، لبنان، پاکستان، فیلیپین، لهستان، رومانی، تایوان و ویتنام صادرات داشته و از سال 2017 فعالیت خود را در کشورهای آمریکا، فرانسه، ایتالیا، اتریش، ترکیه، ژاپن و چین آغاز نموده است.

آزاد تجارت پارس پرنیان نماینده انحصاری کمپانی هولیزر می باشد.

Hulaser
local_grocery_store سبد خرید شما بروزرسانی شد