لوگو آزادمد Logo azadmed

آزادمد؛ بهترین و کاملترین مرجع مجله های دندانپزشکی

local_grocery_store

Aesthetic Dentistry

مجله‎ای که دندان‎پزشکانی که در حوزه زیبایی و ترمیمی کار می‎‎کنند، یا قصد ورود به آن را دارند، حتما باید بخوانند. یک گزینه خوب برای افرادی که به دنبال تازه‎های دنیای دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی هستند.

تمرکز دقیق روی راهکارهای علمی، عملی و تاثیرگذار در این ژورنال، دانش روز برای خلق یک لبخند زیبا و طولانی مدت را به خوانندگان هدیه می‎دهد.

آرشیو کامل مجله Aesthetic Dentistry

Grin

این مجله دندانپزشکی دارای مقالات متنوع و مفیدی در مورد دهان و دندان است و جزو مجلات دندانپزشکی خارجی است که همیشه قابل توجه دانشجویان دندانپزشکی بوده و هست. جالب توجه است که این ژورنال حتی در میان افراد غیرمتخصص نیز طرفدار دارد زیرا بخش‎های عمومی فراوانی در آن هست که مطالعه آن را برای همه سودمند کرده است.

آرشیو کامل مجله Grin

Infodent

مجله دندانپزشکی Infodent مجله‎ای بین‎المللی و متفاوت است که بصورت ماهانه منتشر می‎شود و روی روند بازارهای بین‎المللی، محصولات جدید سال 2019، نمایشگاه‎ها، کنفرانس‎ها و اخبار تجاری حوزه دندانپزشکی تمرکز می‎کند. این مجله خواننده‎های بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. شما هم به جمع خواننده‎های این مجله پرطرفدار بپیوندید.

آرشیو کامل مجله Infodent

Columbia dental medicine - CDM

این ژورنال دندانپزشکی نشریه تخصصی دانشگاه کلمبیاست که بصورت سالانه توسط کالج دندانپزشکی این دانشگاه و براساس بررسی‎های علمی دانشجویان منتشر می‎شود. شما می‎توانید بروزترین دستاوردهای علمی و نتایج کار برترین محقیقن این حوزه را در آن بخوانید. همچنین این مجله نگاه ویژه‎ای به کمک‎های انسان دوستانه دندانپزشکان به مناطق محروم و دور افتاده جهان دارد و اخبار مربوط به آن را منعکس می‎کند.

آرشیو کامل مجله Columbia dental medicine - CDM

Scottish- Dental

ژورنال تخصصی و بسیار حرفه‎ای برای متخصصین علم دندانپزشکی است که در کشور اسکاتلند به زبان انگلیسی منتشر می‎شود. علاوه بر رویدادهای روز دندانپزشکی کشور اسکاتلند، مطالب علمی پژوهشی خواندنی زیادی مثل بیماری‎های لثه، درمان ریشه، ایمپلنت، دندانپزشکی زیبایی، ترمیمی، تجهیزات و مواد در آن ارائه شده است

آرشیو کامل مجله Scottish- Dental

UCLA DENTISTRY

این مجله مقالات علمی دندان پزشکی متعدد ارائه کرده است همچنین مقالات درباره سرطان دهان و راه های پیشگیری از این بیماری نیز ارایه شده است و چندین مقاله درباره زندگی نامه برخی از دندان پزشکان معروف ارائه شده است.

Texas A&M Dentistry Magazine

این مجله نشریه رسمی کالج کالج دندانپزشکی تگزاس A & M در دالاس آمریکا است. در این مجله می‎توانید به فعالیت‎های علمی این کالج معروف دندانپزشکی و دستاوردهای پژوهشی فارغ التحصیلان برجسته آن دست پیدا کنید. بخش جالبی در این مجله وجود دارد که در آن تجربیات دندانپزشکان و برخی از بیماران به اشتراک گذاشته می‎شود.

UB Dentist

UB Dentist متعلق به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه UB است که در سال تاسیس شده است. سبک نوشتاری این مجله بصورتی است که هنگام مطالعه آن به هیچ وجه متوجه گذر زمان نخواهید شد. خواندن آن به تمام دانشجویان دندانپزشکی و علاقمندان این حوزه توصیه می‎شود.

آرشیو کامل مجله UB Dentist

Wisdom Magazine

مصاحبه با دندانپزشکان معروف و موفق، نقد و بررسی انواع مواد و تجهیزات دندانپزشکی، بیماری‎های دهان و دندان، محافظت از دندان، تحقیقات آکادمیک و... تنها بخشی از مطالبی است که در این مجموعه ارزشمند، که بصورت سالانه منتشر می‎شود، خواهید یافت. برای دانلود این مجلات دندانپزشکی کلیک کنید.

آرشیو کامل مجله Wisdom Magazine

Implant

بطور حتم دانش ایمپلنت دندانی گزینه‎ای مناسب برای خلق فرصت‎های جدید است. تکنیک‎ها و ترکیبات مورد استفاده در ایمپلنتولوژی دندان، چه افرادی نباید از آن استفاده کنند، بررسی‎های موردی روی روش‎های افزایش عمر ایمپلنت، ایمپلنت در افراد سیگاری و اخبار سازندگان مطرح این حوزه، تنها بخش کوچکی از مطالب گسترده این مجله دندانپزشکی است.

آرشیو کامل مجله Implant

Oral Science & Rehabilitation

شما می‎توانید تحقیقات نوین باکیفیت و مقالات بالینی در زمینه پریودنتولوژی، ایمپلنت دندانپزشکی، پروتز دندان و جراحی فک و صورت را در این مجله بین‎المللی بیابید. هدف اصلی این است که ارتباط موثر بین اطلاعات علمی، صنعت و دندانپزشکان ایجاد گردد.

آرشیو کامل مجله Oral Science & Rehabilitation

Laser

این ژورنال با هدف فهم بیشتر لیزر در دندانپزشکی، مطالب علمی و مفیدی مبتنی بر تحقیقات و مطالعات بالینی ارائه می‎دهد و محلی برای مقالاتی است که در انجمن بین‎المللی لیزر در دندانپزشکی منتشر می‎شود.

آرشیو کامل مجله Laser

مجله دانشکده دندانپزشکی مشهد

مجله دانشکده دندانپزشکی مشهد با دارا بودن رتبه علمی و پژوهشی، در حال حاضر جزء معتبرترین مجلات تحقیقاتی و پژوهشی رشته دندانپزشکی در کشور به شمار می آید و هدف آن گسترش روزافزون دانش دندانپزشکی و انعکاس پیشرفت های آن است.

تابستان 1401

تابستان 1401

دانلود cloud_download
زمستان 1400

زمستان 1400

دانلود cloud_download
آرشیو کامل مجله دانشکده دندانپزشکی مشهد

ScienceDirect

این مجلات در چهار بخش اصلی گروه بندی شده اند: علوم فیزیکی و مهندسی ، علوم زندگی ، علوم بهداشتی و علوم اجتماعی و انسانی. در این سری مجله به علوم بهداشتی می پردازیم و ایمپلنت دندان را بررسی میکنیم.

آرشیو کامل مجله ScienceDirect

Dear Doctor

در deardoctor ما علاقمندیم به آموزش بیمار هستیم. این اخلاقی است که مستقیماً از بنیانگذاران ما، دکتر ماریو ویلاردی و دکتر گری رایانت سرچشمه می گیرد. این دو متخصص دندانپزشکی بر این باورند که بیماران نه تنها به مراقبت جامع، بلکه به اطلاعات جامع برای تصمیم گیری بهتر در مورد مراقبت های بهداشتی - برای خود، فرزندان و اعضای مسن خانواده نیاز دارند.

برای این کار، آنها گروه برجسته ای از متخصصان را برای خدمت در هیئت تحریریه ویرایشگر deardoctor جمع کرده اند. این افراد بسیار موفق متعهد به ارائه بهترین محتوای آموزشی ممکن برای بیماران دندانپزشکی در سراسر جهان هستند.

آرشیو کامل مجله Dear Doctor
local_grocery_store سبد خرید شما بروزرسانی شد