لوگو آزادمد Logo azadmed

آزادمد؛ فروشگاه تخصصی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

local_grocery_store
Master-Dent(USA)

مستردنت

وب سایت: http://www.dentonics.com/
امریکا

سال تاسیس :

DENTONICS – INC مواد دندانپزشکی خود را در نزدیکی کارولینای شمالی در ایالات متحده توسعه داده، تولید و روانه بازار می کند و همچنین Master-Dent دارای گواهی معتبر ISO 13485 و محصولات ما مطابق با دستورالعمل پزشکی 93/42/EEC اروپا است.

محصولات Master-Dent توسط برخی از برجسته ترین دانشمندان و پیشتاز صنعت پشتیبانی می شود و توسط پزشکان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. ما راه حلهای بالینی را برای طیف گسترده ای از رشته ها از جمله دندانپزشکی شامل اندودنتیک، ارتودنسی و ترمیمی ارائه می دهیم. شرکای توزیع ما از این آگاهی برخوردار هستند که می گویند نام و نشان Master-Dent سطح بالایی از کیفیت را در کلیه محصولات را اطمینان می دهد.

صادرات به بیش از 75 کشور در سراسر جهان و حمایت از توزیع کنندگان مارک Master-Dent در هر قاره و همچنین ارائه برچسب خصوصی و عرضه OEM به توزیع کنندگان و تولید کنندگان عمده تمرکز دارد. از تولید تا کنترل کیفیت و از فروش گرفته تا خدمات به مشتری در سازمان ما از لایه های بوروکراسی که عموما مانع پیشرفت در شرکتهای بزرگ هستند، عاری است. ما به راحتی در دسترس مشتریان خود هستیم و قادر به ارائه خدمات برتر و تصمیمات سریع هستیم.

در سال 2010، ما دفتر فروش دندانپزشکی اروپا و خاورمیانه را در بریستول، انگلستان افتتاح کردیم و زیرساخت توزیع جهانی خود را تقویت کردیم. این قدم بزرگی به سمت جلو بود و ما را از بسیاری دیگر از تولیدکنندگان دندانپزشکی خصوصی متمایز کرد و ما را قادر ساخته تا به توزیع کنندگان بین المللی خود پشتیبانی تمام وقت، ارتباطات فوری در یک منطقه که از نظر زمانی راحت تر است را ارائه کنیم و همچنین امکان حضور در نمایشگاه های دندانپزشکی در اروپا، خاورمیانه و آسیا ارائه دهد. در سال 2014، دفتر فروش آمریکای لاتین در سن خوزه، کاستاریکا افتتاح شد تا حمایت خود را برای تجارت در آمریکای لاتین افزایش دهیم.

Master-Dent(USA)
local_grocery_store سبد خرید شما بروزرسانی شد