لوگو آزادمد Logo azadmed

آزادمد؛ فروشگاه تخصصی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

هفدهمین کنگره انجمن متخصصین ترمیمی

1396/08/09

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی با اشاره به اینکه بعد از سرماخوردگی پوسیدگی دندان دومین بیماری عفونی قرن و یکی شایع ترین بیماری عفونی در کشورهای جهان سوم به شمار می‌رود، گفت: رسانه‌ها در بالا بردن افزایش آگاهی مردم در پیشگیری و بهداشت دندان‌ها نقش مهمی می‌توانند ایفا کنند.

هفدهمین کنگره انجمن متخصصین ترمیمی

رئیس هفدهمین همایش متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مطرح کرد

به گزارش ایسکانیوز، دکتر امیر قاسمی، رئیس هفدهمین همایش سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران اظهارداشت: این همایش 10 تا 12 آبان ماه سال‌جاری در هتل اسپیناس پالاس با هدف ارتقای سطح علمی همکاران و ارائه آخرین دستاوردهای علمی در جهت بهبود و درمان در حیطه دندانپزشکی ترمیمی با حضور سخنرانانی از کشورهای ایتالیا، سوئیس، لبنان، ترکیه، امریکا برگزار می‌شود.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی عنوان کرد: حیطه کار ما از آنجایی که درصد عمده ای از درمان ها را در مطب دندانپزشکی به خود اختصاص می دهد و بیشترین مراجعه کننده برای درمان در حیطه پوسیدگی است بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی گفت : پوسیدگی هنوز درصد زیادی از مردم را درگیر خود کرده و علیرغم تلاش هایی که در ایران انجام شده DMF میزان ومهارت برای اندازگیری ) پوسیدگی دندان‌ها بالارفته و این رشته پیشرو در برخورد با پوسیدگی هاست و باید با استفاده از ابزارهای علمی بتوانیم به مقابله با پوسیدگی برآییم.

قاسمی اظهار داشت: اخیرا زیبایی و درمان‌های زیبایی هم جای وسیعی در تمام حیطه های پزشکی و دندانپزشکی به خودش اختصاص داده که در این حیطه هم دندانپزشکی ترمیمی نیز مسولیت عمده ای از این درمانها را به عهده دارد.

وی گفت: اعتقاد دارم که رشته تخصصی ما وظیفه عمده درمان‌های دندانپزشکی مورد نیاز جامعه را به‌عهده دارد و هر حرکت علمی در این راستا منجر به پیشرفت و بهبود وضعیت بیماران خواهد شد .

این متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی تصریح کرد: نقش مهم رسانه ها در تمام دنیا در بالا بردن افزایش آگاهی مردم در پیشگیری و بهداشت دندان‌ها برای رفع پوسیگی بسیار موثر است تا جلوی این عارضه را که منجر به صدمات جسمی و هزینه گزافی برای بیمار می‌شود را گرفت.

کنگره ترمیمی،نمایشگاه ترمیمی
local_grocery_store